درباره ما

درباره ما۱۳۹۷-۱۱-۲۱ ۰۷:۵۶:۵۷ +۰۳:۳۰

شرکت شکوفه نوبهار زندگی (نهنگ) در گام اول یک اپلیکیشن طراحی نموده که بیش از ۳۷ نوع خدمات را در خود جای داده است. این خدمات مهمترین و کارامدترین خدماتی هستند که شهروندان برای دست یابی به آنها نیازی به جابجایی و استفاده از وسایل نقلیه را ندارند.

این شرکت تصمیم گرفته با اپلیکیشن فوق نیازهای شهروندان را از سنتی بودن خارج و به جای آن تکنولوژی برتر و هوشمند را جایگزین نماید. با استفاده از این روش و ارائه خدمات هوشمند به جامعه می توان گام مهمی برای دسترسی بهتر و سریعتر مردم به خدمات برداشت که خود منجر به کاهش بخشی از مشکلات و سفرهای درون شهری افراد می گردد.

همانطور که میدانیم یکی از عوامل مختل کننده روند زندگی روزمره و اجتماعی افراد ترافیک می باشد. ترافیک بزرگترین دشمن شهروندان تهران و سایر کلانشهرها است که باعث سلب آسایش و ایجاد هزاران دغدغه و گرفتاری گردیده است. با توجه به این بحران و مشکلات و معضلات عدیدهای که بوجود آمده و یکی از مهمترین مشکلات دولت و جامعه میباشد، بر آن شدیم تا با ارائه راهکاری جدید و خلاقانه، با اتحاد و همدلی دست به دست یکدیگر دهیم تا این معضل را برای اولین بار در دنیا به صورت بسیار ایمن، درست و کارامد حل کنیم.

با توجه به روند روزانه زندگی و کارهای روزمره از یک طرف و وجود مشکلات جامعه اعم از تردد، ترافیک، ضعف ناوگان عمومی درون شهری، نبود پارکینگ که اتلاف وقت و سرمایه و آلودگی هوا و به خطر افتادن سلامت روحی و جسمی را به همراه دارد، بر آن شدیم تا با مشارکت مردم به بهترین راهکار برای حل این مشکلات نائل آییم.

می توان با کمی تامل و درایت تمام خدمات مورد نیاز روزانه خود را به آسانترین و امن ترین شکل ممکن دریافت کرد و سهم شایانی در کاهش سفرهای درون شهری، ترافیک، آلودگی هوا، صرفه جویی در وقت و سرمایه و … داشت.

در کشورمان ایران، در کنار شرایط تحمیل شده اقتصادی به مردم عزیزمان مولفه های دیگری هم شرایط زندگی روزمره مردم را سخت و آزار دهنده کرده است که باید با مشارکت مردمی اقدام به حل معضلات کنیم. مشارکت آحاد مردم با بکارگیری توانمندی های فردی و گروهی خود برای دست یابی به هدف مشترک، تاثیر به سزایی در حل مشکلات جامعه دارد .برای این مشارکت باید بستری در جهت ایجاد و توسعه کارآفرینی و زیرساخت ها فراهم کرد که از نمونه های زیرساخت های لازم کارآفرینی و اشتغالزایی از راه ایده های نو می باشد که این همان مفهوم کارآفرینی است.

سرمایه اصلی هر انسانی توانایی ها و مهارت های اوست. اما این سرمایه های درونی خود به خود به پول و درآمد تبدیل نمی شوند. ممکن است به رغم داشتن مهارت های ارزشمند نتوانیم آنها را به درآمد و ثروت تبدیل کنیم که این همان مشکل لاینحل بیکاری است.

شرکت شکوفه نوبهار زندگی به عنوان یک شرکت نوپا و استارت آپ طرح مذکور را به لطف خداوند سبحان و با بکارگیری توانمندیهای متخصصین و اندیشمندان متعهد و دلسوز کشور و تعامل با فعالان این عرصه و استفاده از دستاوردها و تجارب آنان با ایجاد اپلیکیشن جامع نهنگ طراحی و ارائه نموده است.

امروزه با همه مشکلات داخلی و دشمنی های خارجی نمی توان انتظار داشت همه مشکلات جامعه را دولت برطرف کند. بنابراین ما اعتقاد داریم می توانیم با تلاش و بکارگیری اندیشه درست برای رفع این نوع مشکلات مردم، به کمک دولتمردان آمده و با طراحی امکانات متنوع و روشهای نوین گامی موثر برای بهبود زندگی هموطنان برداریم .

لذا با توجه به دستاوردهای ما و ایجاد شغل برای عموم مردم عزیز، از شما هموطنان ارجمند تقاضامندیم با پیوستن به گروه نهنگ به ما دلگرمی داده و همچنین از این اپلیکیشن کسب درامد کنید.