سوالات متداول

سوالات متداول۱۳۹۷-۱۱-۲۱ ۰۷:۵۷:۱۹ +۰۳:۳۰

نهنگ چیست؟

نهنگ اپلیکیشنی است که افتخار دارد در خدمت شما هموطنان ارجمند باشد. مجموعه نهنگ تصمیم دارد که شما عزیزان را از این پس در راستای اهداف و کارهای روزمره حمایت کند. همچنین نهنگ حمایت شما را از صمیم قلب خواستار است چرا که شما هموطنان گرامی هستید که به ما قدرت ادامه مسیر را می دهید. از طرفی دیگر یکی از اهداف اصلی اپلیکیشن نهنگ ایجاد شغل برای شما سروران عزیز از سن ۱۵ تا ۷۰ سال می باشد، یعنی در اصل اپلیکیشن نهنگ یک مشارکت مردمی است .

نهنگ چه خدماتی را ارائه می دهد؟

اپلیکیشن نهنگ با استعانت از خداوند متعال و همچنین یاری مراجع ذیربط توانسته مجوزهایی را در زمینه ارائه خدمات مجازی جهت رفع مشکلات و نیازها و جلوگیری از اتلاف وقت شما عزیزان کسب کرده و خدمات ذیل را ارائه نماید:

برخی از سرویس های ارائه شده از سوی این شرکت عبارتند از: پارکینگ، اجاره خودرو، اجاره خانه و مستغلات، خرید محله ،تاکسی، آرایشی زیبایی، آموزشی، حقوقی، پزشکی و آزمایشگاهی، گردشگری، نظافت، مجالس و دهها خدمات دیگر .

چگونه می توان با نهنگ همکاری کرد؟

سرویس دهی اپلیکیشن نهنگ جز یاری شما عزیزان مقدور نخواهد شد و شما سروران می توانید در راستای حرفه و مهارت خود در کنار ما به دیگر عزیزان هموطن خدمات رسانید .

برای این منظور می توان در ابتدا با تعیین نوع همکاری و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به یکی از شعب و نمایندگی های شرکت نهنگ در سراسر کشور مراجعه نمایید. پس از تایید نوع حرفه و مدارک تحویلی شما عزیزان کد پرسنلی دریافت نموده و از آن پس با نصب اپلیکیشن نهنگ در مقام متخصص، افتخار خدمت رسانی به هموطنان گرامی را خواهید داشت  .

متخصصین چگونه تایید صلاحیت می شوند؟

متخصصین می توانند  جهت آغاز همکاری با اپلیکیشن نهنگ با همراه داشتن مدارک زیر به نمایندگی های نهنگ مراجعه نمایند:

  • یک قطعه عکس
  • کارت ملی و شناسنامه
  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • مدارک دانشگاهی و تخصصی دوره های فنی حرفه ای و مهارت آموزی
  • مدارک محل سکونت جهت احراز و شناسایی محل دقیق سکونت فرد
  • داشتن ضمانت کافی مانند چک، سفته، جواز کسب، ضامن کارمند و…
  • مصاحبه حضوری