قوانین

قوانین۱۳۹۷-۱۱-۲۱ ۰۷:۵۷:۴۳ +۰۳:۳۰
 1. مسئولیت اطلاعات فرد و کاربر به عهده کاربر خواهد بود و با ارائه آن کد پرسنلی برای کاربر ایجاد می گردد.
 2. حساب کاربری تخصیص یافته از سوی شرکت متعلق به شخص کاربر بوده و حق انحصاری استفاده از آنرا دارا می باشد .مسئولیت مراقبت و نگهداری از حساب کاربری و هر فعالیتی که تحت این حساب صورت می گیرد بر عهده شخص کاربر می باشد .
 3. در صورتی که به هر نحوی حساب کاربری شما مورد سوء استفاده قرار گرفت، می توانید به شرکت اعلام نمایید تا نسبت به حذف حساب کاربری و تولید حساب جدید اقدام گردد. طبیعی است در صورت عدم اعلام، شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر قانونی از حساب شما را ندارد .
 4. تمامی مطالب، طرح ها، اطلاعات، و … سایت و اپلیکیشن نهنگ همگی تحت قانون کپی رایت، قانون ثبت علائم تجاری و دیگر قوانین مربوط مالکیت معنوی می باشد .
 5. استفاده از خدمات شرکت در جهت اهداف غیرقانونی ممنوع می باشد .
 6. نهنگ با نام حقوقی « شکوفه نوبهار زندگی» مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. انتشار هر گونه مطالب مغایر با شئونات اخلاقی و قانونی از سوی کاربران در سایت ممنوع می باشد.
 7. سوء استفاده از نام تجاری نهنگ یا استفاده از نام های مشابهی که شبه برانگیز هستند به هر طریقی ممنوع است .
 8. وب سایت نهنگ پایگاه اینترنتی دیگری جز nahangapp.ir ندارد و سایر سایت ها با نام مشابه ارتباطی با این شرکت نداشته و مورد تایید نمی باشد.
 9. اطلاعات شخصی کاربران در نزد نهنگ محفوظ بوده و با مجموعه های مشابه دیگر به اشتراک گذاشته نخواهد شد .
 10. هیچ فرد حقیقی یا حقوقی حق استفاده از مطالب و محتویات تولید شده در نهنگ را در جایی ندارد مگر با ذکر نام و نشانی و درج لینک ورود به نهنگ
 11. کلیه خدمات طراحی و تولید شده در این سایت مختص مجموعه نهنگ می باشد و کسی حق استفاده از آنها را در مجموعه غیر از نهنگ ندارد.
 12. هرگونه سوء استفاده از محتویات نهنگ) اطلاعات، عکس ها،شیوه هایسازمان دهی و دسته بندی مطالب، نقشه ها ، طرح ها، ایده ها، لوگو و … ممنوع بوده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 13. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربران، بلافاصله حساب کاربری حذف و کاربر به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد شد.